Kültür Kitapları

Görüntü:
-47%

Çocuğu Tanıma Sanatı Lider Yayınları

(0)
9,00₺ 17,00₺

Bu kitapta;Derdinize derman olup, basmakalıp cümlelerdenziyade gerçekçi ve günlük hayatta uygulanabilirliği olançözümler sunduk.İlköğretim ve lisenin her döneminde çocuklarınızdagöreceğiniz değişimlerle ilgili yapılması gereken pozitifyaklaşım yöntemlerini anlattık.Amacımız çocuğunuzla daha iyi iletişim kurmanız veonun yeteneklerini ortaya çıkarman..

-30%
-51%

Altınpost Yayınları Beden Dili Ali Özdemir

(0)
4,90₺ 9,90₺

Eski çağlarda insanlar, konuşarak anlaşmayı öğrenmeden önce birbirleriyle olan iletişimlerini el, kol, beden devinimleri ve çıkardıkları çeşitli seslerle sağlıyorlardı. İnsanlık tarihinin başlangıcındaki ilk dönemlerde iletişim bedensel hareketlerden oluşan sözsüz mesajlarla kuruluyordu. Bireysel yaşama dayalı eski çağ insanları başka insanlara ger..

-40%

Altınpost Yayınları Sherlock Holmes - İpucu

(0)
5,90₺ 9,90₺

Duvardaki yazı kana batırılmış işaret parmağıyla yazılmıştı. Büyüteçle baktığımda alçının çizilmiş olduğunu gördüm adamın tırnakları uzun olmasaydı bu iz olmazdı. Yerden biraz kül toplamıştım. Rengi koyuydu ve üzerinde pullarvardı böyle bir kül yalnızTrichinopoly sigaralarından çıkar. Sigara külleri üzerine özel bir araştırma yapmıştım hatta konu h..

-47%

Altınpost Yayınları Savaş ve Barış

(0)
6,90₺ 13,00₺

İhtiyar kadın rusyanın en yüksek soyadlarından birini, prenses drubetskaya adını taşıyordu. Lakin fakirdi, yüksek sosyeteden çoktan uzaklaşmış, eski ahbaplarını kaybetmişti. Şimdi biricik oğlunun muhafız kıtasına tayinine iltimas bulmak için gelmişti.Anna pavlovna'nın suvaresine sadece prens vasili'yi görmek için davetsiz olarak gelmiş, Vikontun hi..

-47%
-44%
-40%
-44%
-42%
-44%
-51%

Altınpost Yayıncılık Beyaz Zambaklar Ülkesinde

(0)
4,90₺ 9,90₺

Millet adına yazılmış böyle bir kitap enderdir. Bu kitap herkes için değerli ve yararlıdır. Kitabı okuduğunuzda yazarın sizi nasıl sürüklediğini, kanatlandırdığını hissedeceksiniz. Sanki yazar şunları fısıldıyor gi bidir: ‘Bir şu ülkeye bak, bir de doğal zenginliklerden yoksun, kıraç göllerle dolu bir ülke olan Finlandiya’ya bak!Orası da senin ülke..

-51%
-51%
-61%
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 63 (5 Sayfa)